Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Kom.ren.stan vo N.Pat 60m2 namesten

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 01 Dhj 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ш. 32569
Се продава комплет реновиран стан во Н.Пат со површина од 60м2 со 1спална, комплет наместен на прекрасна локација,
цена по договор
тел. 078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim