Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMFOREN STAN VO MICURIN 95m2 POGLED VO PARK

97 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 18 Tet 14:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
PRIZEMJE SO DVOR AERODROM 100 M2 ITNO 88 000 ЕУР
KOMPLET UREDEN STAN 70M2 AERODROM BLIZU TREND 300 ЕУР
TROSOBEN STAN AERODROM POZADI BISER NISKA ZGRADA 65 000 ЕУР
KUKA VO KOZLE  BLIZU  2 ELENA 432m2 ODLICNA PONUDA 200 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA KOMFOREN STAN VO MICURIN VO PO VRSINA OD 95 M2,PRIZEMJE VO NOVA ZGRADA.
DOSEGA NEVSELUVAN ,JUGOISTOCNA ORIENTACIJA.
VO MOMENTOT POSEDUVA 2 SPALNI SOBI(MOZNOST ZA TRETA),DNEVNA SO KUJNA ,2 WC ,BALKON , I PARKING MESTO 12 M2.
LICE ZA KONTAKT SASO 078/248-176
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
076434502
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN KISELA VODA /RAMPA 49 M2,OPREMEN !!! 53 000 ЕУР
PREKRASNO UREDEN STAN ZA IZNAJMUVANJE VO CENTAR 280 ЕУР
TROSOBEN STAN CENTAR 76 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN STAR  AERODROM 52M2 5 KAT SO LIFT 856 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione