Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Komoten trosoben stan vo Kapistec

71 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 07 Shk 23:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
Stan vo Solun Centar 68 000 ЕУР
Apartmani vo Kalitea 70 000 ЕУР
STAN VO CENTAR DO JOSIP BROZ 300 ЕУР
STAN VO KARPOS 2 80 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан во Капиштец, веднаш спроти Т.Ц. Зебра.

Површина 70 м2 + тераси + Подрум 9 м2
Дневна соба, засебна кујна и трпезарија, две спални соби, ходник и бања
Кат 1/5 без лифт
Ориентација исток/запад
Околу зградата има голем заеднички паркинг
Постара градба-не е реновиран (сочуван)

Цена 71.000 Евра

Шифра С1346
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
Kuka vo Bardovci 240 000 ЕУР
Stan vo Karpos 3 69 900 ЕУР
Се продава кука на Водно 550 000 ЕУР
Se izdava dukan vo Aerodrom 130 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione