Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLET OPREMEN 2 SPALNI NA VODNJANSKA KAPISTEC

1 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RealEstatesMacedonia.com 16 Mar 09:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава целосно опремен и наместен стан на Водњанска, нова зграда, 65м2 стамбена површина плус 4м2 тераса. Станот е источно ориентиран, на трет кат со лифт и централно греење. Располага со две спални, кујна, дневна, бања. Убав распоред, светол стан, одлична локација.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
SE IZDAVAAT  LUKSUZNI 2 KATA OD KUKA NA VODNO 700 EUR
KARPOS 4 RENOVIRAN STAN 81M2 SO DVE SPALNI 900 EUR
STAN ZA KANCELARII 84m2 CENTAR KAJ UNIVERZALNA 0 EUR
STAN 50m2 HRISTO UZUNOV BLIZU CENTAR OPREMEN KOMPL 32 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione