Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KONFOREN 3 SOBEN STAN

90 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 15 Shk 14:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
10531 АСКА ПРОДАВА 3-СОБЕН / 4-СОБЕН/ КОМОТЕН СТАН НА РУЗВЕЛТОВА КАЈ ТРЕСКА. 80 + 9 М2 ТЕРАСИ И ЛОЃИИ, ВО ПОНОВА ЗГРАДА НА 3 КАТ. 2 КУПАТИЛА. МОЖНОСТ ЗА ПОДЕЛБА НА 2 СТАНА, И МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА. УБАВ РАСПОРЕД
ЦЕНА 90000 Е
КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Аминта Трети 58/2 Tregoje në hartë
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Në fillim