Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 84m2 i plac od 234m2 vo Przino

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 08 Gush 11:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ш.5624 стара кука за рушење, плац од 234м2 со маркица за пр+1+птк, не е лепенка, кај последна 16ка, мирна локација


инфо: Зоран 075/323-888
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Në fillim