Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ - 79м²

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 02 Pri 11:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Продажба на нов стан на одлична локација во Козле спроти студентски дом Гоце Делчев.

Станот се наоѓа во мал ексклузивен објект од П+1+Птк со само 6 станбени единици и во фаза на градба - 🏗 - вселив најдоцна до крајот на 2020 год.

🏢 - Краток опис на понудата:

👉 Површина: 79м²
🛏 3 спални соби / 2 бањи /
🗻 Балкон со отворен поглед
👉 1-кат


🧱 Висок квалитет на вградени и завршни материјали за градба
🔥 сопствено парно греење
🅿️ Можност за купување на подземен паркинг простор
📑 Лист за предбележување на градба


💵 цена: 1150 евра/м² со вклучен ДДВ
👉 начин на плаќање - по договор 🤝


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7

⚠️ ⚠️ ⚠️ НАПОМЕНА ⚠️ ⚠️ ⚠️
Поради вонредната состојба како мерка на претпазливост,канцеларијата на ЛЕВЕЛ 7 ќе биде затворена се до завршување на истата.

ℹ️ Ве молиме за сите информации за понудите или за дополнителни прашања да не контактирате на следниве телефони за контакт или на нашата маил адреса:
⬇️ ⬇️ ⬇️

📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Никола Тримпаре бр. 12-1/17 Tregoje në hartë
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Në fillim