Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - 86м² + ПАРКИНГ

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 06 Pri 12:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Продажба на стан на одлична локација во Тафталиџе 1 во непосредна близина на Катастар.
Станот е во понова мала зграда со само 9 станови ,веднаш е вселив и целиот стан е ориентиран кон југ .

🏢 Површина: 86м²
🛏 2 спални соби - можност за 3-та спална соба
🛀 2 бањи
🗻 2 тераси со отворен поглед кон југ
👉 1-кат со лифт
🔥 Сопствено парно греење
🅿️ Сопствен паркинг простор
📦 Сопствен подрум - 7м²
📑 Имотен лист - без товари и хипотеки

💵 Цена: 115 000 евра
👉 во цената на станот се вклучени:
☑️ кујнски елементи
☑️ подземен паркинг простор
☑️ подрум од 7м²
☑️ агенциска провизија

👉 дополнително од цената на станот се трошоците за пренос - данок на промет / адвокатски и нотарски трошоци


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7

⚠️ ⚠️ ⚠️ НАПОМЕНА ⚠️ ⚠️ ⚠️
Поради вонредната состојба како мерка на претпазливост,канцеларијата на ЛЕВЕЛ 7 ќе биде затворена се до завршување на истата.

ℹ️ Ве молиме за сите информации за понудите или за дополнителни прашања да не контактирате на следниве телефони за контакт или на нашата маил адреса:
⬇️ ⬇️ ⬇️

📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Никола Тримпаре бр. 12-1/17 Tregoje në hartë
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Në fillim