Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ЛЕВЕЛ 7 - НОВА ГАРСОЊЕРА - КАТОЛИЧКА - 31м²

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 22 Shk 16:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Продажба на одличен стан - гарсоњера на атрактивна локација во Центар веднаш до Католичка Црква.

🏢 Станот е во нова градба - 2018 год.
👉 Површина: 31м²- гарсоњера - со дневен престој / кујна/ бања + тераса
👉 1-кат
👉 лифт
🔥 сопствено парно греење
❄️ клима уред
💰 одлична инвестиција - освен за престој гарсоњерата може да се користи и за изнајмување - долг / краток престој или за канцелариски простор.
📑 станот во моментов е изнајмен и може да се превземе со закупци (со одлична месечна закупнина)
📑 Со имотен лист

💵 Цена за продажба : 40 900 евра + данок на промет


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071 30 42 42
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
🗺 ул. Петар Попарсов бр.40-1/10
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10 Tregoje në hartë
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Në fillim