Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Luks opremen stan od 52m2 vo Karpos 4

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 08 Jan 16:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14777...Agencija Partenon prodava ekskluziven apartman vo Karpos 4, 52m2 komplet renoviran I opremena so Nov I nekoristen mebel.....12/17kat so parno I dva lifta.....Informacii na 071/257-405
cena 52000eu
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
  Online
071257405
Leaflet
Në fillim