Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUKS STAN OD 192m2 VO ZLOKUKANI, kompleks Sv.Jovan

Shpallja e kompanisë Shitet nga: COREX Real Estate 08 Shk 14:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se prodava LUKSUZEN STAN vo Zlokukani, vo Kompleksot Sv.Jovan.
Vkupna kvadratura od 192m2, so golema dnevna soba, tri komotni spalni-sekoja so sopstvena banja, gostinski toalet i dve terasi.
Stanot e so otvoren pogled kon zelenilo.
Site materijali, elementi i mebel se luks, od renomirani proizvoditeli.
Vpecatlivo za stanot e sto ima odlicna arhitektura, a isto taka e isklucitelno svetol.
Moznost za koristenje na dve parking mesta.

Vo kompleksot se koristi park, detsko igraliste, bazen...

Stanot se prodava kompletno namesten!

Sifra:1948
Kontakt:075 969 369
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Visit our store page
Skopje Show on the map
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
Në fillim