Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luksuzen stan 160m2 na Vodno Panorama Redizens

0 MKD

Shitet nga: Дарко 15 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан на Водно од 160м2 во најелитниот луксузен комплекс Панорама Резиденс. Станот е нов, неуселуван и има поглед на цело Скопје. За повеќе информации јавете се на 076-201-203 (Дарко)
Дарко
076201203
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione