Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

LUKSUZEN STAN CENTAR vo blizina na GRADSKI PARK

93 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 08 Jan 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
SIFRA 28349

Na mirna ulica, vo blizina na Gradski park i Vlada na RM

1 kat od 3 kata
vo zgrada ( gradba koj e zastiteno kulturno bogotstvo

Stanot e so stanbena povrsina 82 m2 stanbena povrsina + 12 m2 terasi (m terasata e so pogled vo zelenilo ) + 8 m2 podrumska prostorija
Stanot ima dve kupatila.

Stanot e luksuzen, kompletno renoviran, so prva klasa bukov parket, granitni MARAZZI plocki, luksuzna sanitarij
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Në fillim