Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MODEREN STAN VO INDUSTRISKI STIL VO KAPISTEC

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 10 Korr 11:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra:24504
Se prodava stan vo Kapistec kaj Ministerstvo za ekonomija gleda prema zgradata na Beton. Stanot e 65m2, 7m2 podrum plus galerija od 29m2 koj ne e upisana. Stanot e na 5 kat so lift so 1 spalna + spalna vo galerija na prvo nivo 1 kupatilo.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/244-331
Në fillim