Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAJEVTIN stan na Dzon Kenedi so dve golemi spalni

38 000 EUR

Shitet nga: SERGEJ 20 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Stanot e trosoben so dve golemi spalni sobi i kujna so dvenvna zaedno. Renovirano e kupatiloto i del od prozorcite.
Odlicen stan so parno na struja i toplifikacija.
Site zidovi se polni so tervol i e so najvisok kvalitet na gradba

Moze da se kupi so ucestvo od 3000 evra plus mesecna rata.

Ve molime da ne konatktirate sekoj den od 9 do 18 h casot.
https://www.facebook.com/dorainvest
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione