Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC KAJ ZEBRA

66 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agencija Domik Nedviznosti 14 Mar 12:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 3SOBEN NOV NAM STAN VO D MAALO 400 ЕУР
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA 200 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO DZEVAHIR 56 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE 56m2 46 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Agencija Domik prodava 2-sob. namesten stan vo Kapistec kaj Zebra 63 m2 , Cena 66.000 Evra - sifra 12310

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
  Online
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
NOVA LUKUZNA ZGRADA VO DEBAR MAALO KAJ KALA 77 M2 98 000 ЕУР
DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO CENTAR 200 ЕУР
DOMIK IZDAVA LUX DUPLEKS VO CRNICE 1 000 ЕУР
DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA KAJ UNIVERZALNA 170 ЕУР
Në fillim