Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov 3 soben stan vo Novo Lisice

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 19 Gush 11:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава нов невселен 3-собен стан во Н.Лисиче, во новиот дел на 2-ри кат со лифт, со две спални, дневна со кујна и трпезарија, купатило, балкон и подземна гаража од 16м2
ш.828
Контакт:Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Në fillim