Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov 88m2 stan vo D. Maalo

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real estate agency GRANDE HOME 20 Qer 13:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nov stan od 44m2 1 300 ЕУР
Nov 32m2 stan kaj City Mall 40 000 ЕУР
Novi stanovi vo Karpos 1 020 ЕУР
Nov stan 45m2 vo Debar Maalo -
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava nov stan vo D. Maalo, od 88m2 na 2 kat, vseliv so imoten list. Stanot e so 3 spalni sobi. Se naoga vednas pozadi Vardar Mebel. Cena 1050e/m2.tel.071209744 071257405 077670647
Real estate agency GRANDE HOME
Prostep mk Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078442537
Real estate agency GRANDE HOME
078442537
Stan vo Kapistec 47m2 50 000 ЕУР
Novi stanovi vo Taftalidze kaj Nova -
Taftalidze 64m2 nov stan 1 100 ЕУР
Magacin od 252m2 vo Pintija 275 000 ЕУР
Në fillim