Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan od 45m2 vo Vlae

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 12 Korr 18:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava odlicen stan vo novite zgradi vo VLAE.
45 m2 so spalna i odlicen raspored.
Orientacija-zapad

Cena po dogovor

072-213-787
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Kozle  53 m2 so 2 spalni ODLICEN RASORED -
D Maalo stan 50m2 so 2 spalni -
Karpos garsonjera so nov mebel 180 ЕУР
Renovinar stan od 80m2 so 3 spalni vo Novo Lisice 950 ЕУР
Në fillim