Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan od 56m2 na Vodno

62 500 EUR

Shitet nga: lile sila agencija 10 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
stanot e so edna spalna dnevna tarasa i otvoren pogled nakaj skopje so parking .
lile sila agencija
078528894
Leaflet
Në fillim