Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN OD 72m2 VO AERODROM 3spalni 2kat

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: COREX Real Estate 26 Maj 09:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava NOV STAN vo n.Aerodrom, na ul.Pandil Siskov. Stanot e vo nova zgrada, gradba 2018g. i e vednas vseliv.
Stanot e so vkupna kvadratura od 72m2, organiziran kako stan so 3 spalni sobi, banja i terasa.
Orientiran kon jug i zapad.
Pozicija na 2kat.
Ima lift.
Resenie za greenje:gradsko parno.
Pri gradba se koristeni kvalitetni materijali i elementi.
Ima moznost da se kupi i garazno mesto pod samata zgrada.

Cena:po dogovor!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!
PRVA PRODAZBA DIREKTNO OD INVESTITOR!

Sifra:1785
Kontakt:075 969 369
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
NOV STAN OD 51m2 VO AERODROM 0 MKD
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 76m2 KAJ GRADSKA BOLNICA 0 MKD
STAN OD 56m2 VO MICURIN 47 000 EUR
RANCH MAK VIKING namesten i opremen 395 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione