Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN OD 98m2 VO CENTAR,so 3spalni,4kat

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: COREX Real Estate 01 Qer 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
COREX Real Estate
STAN OD 62m2 VO GRADBA Aerodrom kaj Poliklinika 0 МКД
STAN OD 77 m2 VO CENTAR 400 ЕУР
STAN OD 55m2 VO CENTO 1kat 30 000 ЕУР
STAN OD 52m2 VO AERODROM, Visoko Prizemje 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava NOV stan vo Centar, Madzir maalo, vo blizina na Zeleznicka stanica. Zgradata e stotuku pustena vo upotreba.
Stanot e so vkupna kvadratura od 98m2. Organiziran e kako cetvorosoben stan, so dve banji i terasa.
Pozicija na kat 4. Ima lift. Ima parno.

Cena:1100evra po m2
Prva prodazba direktno od investitor.
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra;1960
Kontakt:075 969 369 i 070 858 141
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
STAN OD 61m2 VO NOVO LISICE renoviran 58 000 ЕУР
PLAC OD 1234m2 VO BARDOVCI 50 ЕУР
 STAN OD 85 m2 VO AERODROM, kaj Poliklinika 0 МКД
STAN OD 54m2 VO NOVO LISICE SO GARAZA 0 МКД
Në fillim