Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN VEDNAS VSELIV 57m2

39 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: URBAN EXCLUSIVE1 19 Qer 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
 URBAN EXCLUSIVE1
NOVI STANOVI TOP LOKACIJA 35 900 ЕУР
ODLICNA PONUDA STANOVI VO AERODROM 38 950 ЕУР
КУКА ВО КАРПОШ1 КАЈ СИМПО 125 000 ЕУР
 PREKRASNA VILA VO MAVROVO 21 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ШИФРА: 1486 Се продава нов стан со една спална соба веднаш вселив во близина на Порта Влае веднаш до пазарот Ѓорче
URBAN EXCLUSIVE1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078/217-300
https://www.urbanexclusive.eu.mk
URBAN EXCLUSIVE1
078/217-300 077/904-349
 URBAN EXCLUSIVE1
Kuka od 77m2 vo Madzari 26 000 ЕУР
NOV STAN 47m2 VO TAFTALIDZE 1   45 000 ЕУР
KOMPLET RENOVIRAN STAN VO GORCE 36 500 ЕУР
EKSKLUZIVNI STANOVI TAFTALIDZE 2  OD 135m2 1 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione