Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN VEDNAS VSELIV 93m2

73 935 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: URBAN EXCLUSIVE1 29 Qer 17:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ШИФРА:1487 Се продава нов стан веднаш вселив од 93м2 со две спални соби на 5Кат со лифт,станот е до пазарот Ѓорче
URBAN EXCLUSIVE1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078/217-300
https://www.urbanexclusive.eu.mk
URBAN EXCLUSIVE1
078/217-300 077/904-349
 URBAN EXCLUSIVE1
DELOVEN PROSTOR TAFTALIDZE 1 218m2 1 550 EUR
ODLICEN STAN KARPOS 4 65m2 61 750 EUR
CELOSNO RENOVIRAN STAN DO GRCKA AMBASADA 105 000 EUR
STAN VO CENTAR 53m2 55 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione