Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN VO TAFTALIDZE od 69m2 kaj Mlecen

Shpallja e kompanisë Shitet nga: COREX Real Estate 08 Korr 16:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava nov stan vo Taftalidze1, kaj Mlecen.
Stanot e na Prizemje, 69m2, so dve spalni.
Pogoden i za deloven prostor.

Cena:po dogovor!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra:1267
Kontakt:075 205 008 agent Tanja
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141 , 075 969 369
COREX Real Estate
GARSONJERI VO AERODROM -
NOV STAN OD 68m2 vo Crnice kaj crkvata Sv Petka -
STAN OD 96m2 VO AERODROM kaj TC Capitol 82 000 ЕУР
STAN OD 80m2 VO KARPOS 4 na 1kat 72 000 ЕУР
Në fillim