Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov trosoben stan od 81m2 vo Crnice

990 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 23 Mar 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra..14294...Agencija partenon prodava stan vo Crnice trosoben 81m2 na 3/3kat, novogradba 2001g.g j/i orientacija, imoten list ....so garaza pod zgradata 33m2 za dve vozila....990eu/m2
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim