Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV TROSOBEN VLAE 64M2 PRIZEMJE

62 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 28 Nën 14:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
FOR RENT SE IZDAVA VODNO 80m2 550 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO GORCE PETROV 58m2 46 400 ЕУР
TROSOBEN kaj policijata GORCE PETROV 49 000 ЕУР
NOVA KUKA POZADI UNIVERZALNA 260 M2 299 000 ЕУР
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO VLAE VO POVRSINA OD 64 M2, DNEVNA,2 SPALNI ,BANJA I BALKON.
STANOT E GRADBA 2015, SE PRODAVA SO ELEMENTI OD KUJNA !!!
LOKACIJA VLAE POZADI TINEKS !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
SE IZNAJMUVA STAN ZA 2-3 LICA BLIZU DRZAVNA BOL 250 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR 72 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA NA VODNO 2 500 ЕУР
ODLICEN STAN NA VODNO 41m2 250 ЕУР
Në fillim