Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVA GARSONJERA VO GORCE PETROV 1 KAT

26 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 21 Gush 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
KOMPLET NOVO I MODERNO OPREMEN STAN KTK 45 M2 !! 250 ЕУР
KOZLE 2 SOBEN NOV 43M2 45 150 ЕУР
3-SOB STAN VO  CENTAR-BOEMSKA ULICA DO HELSINSKI 890 ЕУР
DELUMNO OPREMEN STAN VO KISELA VODA 52 M2 44 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA VO GORCE PETROV NA 1 KAT.
ZAPADNO ORIENTIRANA ,IMA BALKON.
NEMOZE DA SE PREGRADUVA ,VKUPNA POVRSINA 33 M2.
CENATA E SO VKLUCENO DDV,PRVA PRODAZBA,
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
CENTAR RAMPA K VODA 51m2 1 KAT 1 000 ЕУР
EDINSTVENA PONUDA BARAKA VO TAFTALIDZE 120 000 ЕУР
STAN VO CENTAR BLIZU O.U.BRAKA RIBAR 76m2 83 600 ЕУР
NOV,DVOSOBEN STAN VO VLAE 48 M2 SO PARKING 44 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione