Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi stanovi vo Gjorce Petrov

Shitet nga: ВЛАТКО 11 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продаваат нови станови од 30м2,47м2,50м2,55м2 и 76 м2 во Ѓорче Петров позади гимназијата.Цена по договор
ВЛАТКО
077/694-390
Leaflet
Në fillim