Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi stanоvi vo Kisela Voda od 33, 38 i 58m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Урбан Дом 21 Pri 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продаваат нови станови од 33, 39м2 со една спална и 58м2 со две спални во Кисела Вода.
Урбан Дом
Агенцијата за недвижности Урбан Дом посредува при склучување на договори за купопродажба и издавање на станови, куќи, деловни простори и плацови за градба на семејни куќи,стамбени згради, викендици и деловни објекти.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Сава Ковачевиќ бр. 1 Tregoje në hartë
078253411
http://www.urbandom.com.mk/
Урбан Дом
078253410
Leaflet
Në fillim