Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novogradba so edna spalna soba ODLICNA LOKACIJA

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 25 Jan 12:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Odlicna lokacija ( mirna i atraktivna )
Pozadi Univerzalna sala, vo blizina na Katolicka crkva
Stan so edna spalna soba
2 kat od 6 kata, so lift
Specifikacija na materijali- na uvid za kupuvacot, odlicna referenca na investitorot
NEPOVTORLIVA PONUDA za toj del na gradot.
VSELIV : Oktomvri, 2016 godina
sifra:28496
02/3246-245 078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Në fillim