Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVOGRADBA VLAE 48M2 DVOSOBEN

45 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 24 Jan 12:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 48m2 so edna spalna vo Vlae-novogradba,gotov krajot na 2020godina,na prekrasna i mirna lokacija.Ima list za predbelezuvanje,renomiran investitor i prekrasna i kvalitetna gradba.
Dostapni stanovi od 48m3 na 2ri I 3ti kat.

Cena 950evra m2

Kontakt 078 350 081

BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
02 3111 202 078 350 081
Leaflet
Bastion Real Estate
ODLICNI DUKANI VO AERODROM 300m2 10 ЕУР
NOV STAN VO NASELBA PRZINO 75 000 ЕУР
EDINECNA KUKA VO GRCIJA FLOGITA 87m2 2 SPALNI 70 000 ЕУР
ODLICNA GARSONJERA 32m2 VLAE HROM 29 000 ЕУР
Në fillim