Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan so 1 spalna vo Novo Lisice Top cena

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 18 Pri 15:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavame stan vo Novo Lisice kaj novata PTT ili pozadi Ramstor so povrsina od 38m2 ( 32+ 6m2 terasa). Raspolaga so 1 spalna soba i istiot se prodava prazen so kujna. Stanot e na 7mi kat ,so lift vo zgrada od 2005 god. Cena po dogovor.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
Në fillim