Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan vo Micurin so 2 spalni

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 Qer 10:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Шифра 24492

Продаваме одличен стан во Мичурин спроти стара Општинс Аеродром со површина од 60м2. Располага со 2 спални соби, дневна соба со кујна и тераса од 4м2. Станот е на 1ви кат и поседува подрум од 8м2. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim