Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan voena kula Avtokomanda

0 EUR

Shitet nga: Zorica 07 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Trosoben stan so posebno kupatilo I toalet, zasebna kujna so trpezarija.Cena po dogovor!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione