Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICNI STANOVI VO CRNICE

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vittoria Real Estate Agency 14 Shk 14:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Vittoria Real Estate Agency
ODLICEN DELOVEN PROSTOR 411M2 VO STROG CENTAR 0 МКД
DVOSOBEN STAN 50m2 AERODROM ADORA 54 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR od 400m2 VO MAVROVKA 0 МКД
ODLICEN  68M2 TROSOBEN STAN VO CRNICE KAJ SIMPO 65 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodavaat dva stana od 68m2 ( 5ti kat ) 76m2 ( 4ti kat ) so dve oddelni spalni vo Crnice na mirna lokacija vo blizina na Simpo. Zgradata ima lift. Orientirani se sever/istok. Dve kupatila. Dve terasi. Greenjeto e regulirano so fenkojleri. Novagradba. Moznost za garazno mesto so doplata.


Cena 1050E/m2 so vkluceno 5%DDV
Vittoria Real Estate Agency
070 317-965
Vittoria Real Estate Agency
STAN VO KAPISTEC 45M2 1 150 ЕУР
ODLICEN STAN VO CENTAR 86 000 ЕУР
ODLICNI KANCELARII NA ULICA MAKEDONIJA 130M2 0 МКД
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KAPISTEC 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione