Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POZADISKOPJANKA STAN SO EXTRA CENA 87M2

660 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 04 Qer 14:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava celosno renoviran stan od 87m2 bez kupatilo 4 soben na 4 kat so parno bez lift+3 parkizi+5m2 porum cena 57 000 evra sifra 4734 kon tel 070-546-378,078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
NOVOGRADBA VODJANSKA 97M2 1 1 000 ЕУР
STAN PARTIZANSKA SPROTI GRADEZEN F.84M2 -
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 115m2 750 ЕУР
CENTAR J BROZ 90M2 V VLAHOVIC -
Në fillim