Prekrasen stan na odlicna lokacija na Vodno

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agencija za Nedviznosti Renesans 18 Korr 15:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Shkup
Водно, (6450)
Прекрасен стан, новоградба, кој се наоѓа на приземје. Лоциран е во најубавиот дел на населбата Водно и опкружен е со зеленило и убав двор од 200м2. Станот има пространа дневна соба со камин и трпезарија кои се модерно дизајнирани, со отворен простор и проток на светлина, бои и неутрални природни материјали и излез на голема тераса со ограден двор. Кујната има лесна комуникација со трпезаријата, одвоени се, а истовремено и поврзани една со друга. Станот располага со три спални, од кои едната е главна спална соба со гардеробер просторија и голема бања. Останатите две спални се комотни и светли. Дворот со кој располага овој стан е хортикултурно уреден, со чисти освежувачки геометриски линии, многу зеленило и летниковец со фурна во едниот дел од дворот. Станот има три подруми и паркинг простор за две возила и можност за учество во гадба во соседната маркица.
Фотографии и цена по пројавен интерес.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim