Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PREKRASEN STAN OD 120m2 KARPOŠ 4

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 Korr 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ASTORIA NEDVIZNOSTI prodava 3-soben stan vo Karpos 4 kaj Olimpiko na 2kat od vkupno 4kata. Stanot e so vkupna kvadratura od 120m2 od koi 102m2 cista stambena i dva balkona so vkupna povrsina od 18m2, ima 2 golemi spalni sobi,kupatilo + toalet. Stanot so prodava so nova vgradena kujna i plakari !!!
Za podetalni informacii:
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
Në fillim