Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Preubav stan od 153m2 vo Solun

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 14 Nën 13:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavame preubav stan vo Solun na samo 10-minuti pesh od centarot na Solun so povrsina od 93m2 +60m2 balkon,na 3ti kat so 2 golemi splani sobi,ostava,istok-zapad orientacija,privatno greenje,parking.

Cena: 130.000 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Ekskluzivni kancelarii na odlicna lokacija 0 МКД
Luksuzen stan za iznajmuvanje vo City Garden 320 ЕУР
Luksuzno namesten nov stan vo Centar 350 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Nastel Taftalidze 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione