Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREUBAVA NOVA KUKA VO BARDOVCI 240m2

240 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 23 Jan 20:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Bastion Real Estate
ODLICEN  NOV STAN OD 42m2 SO SPALNA VLAE   41 000 ЕУР
Kancelariski prostor vo Centar od 112m2 500 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN OBJEKT ZA AMBASADA 0 МКД
PRODAVAM HOTEL VO NEA MUDANJA GRCIJA 450 000 ЕУР
Prodavam odlicna nova kuka vo Bardoovci na odlicna lokacija ,so povrsina od 240m2 i 500m2 plac vo 2 nivoa,brzo vseliva ,so 4 spalni sobi,prostrana dnevna so ubavi terasi so otvoren pogled,2 banji i sopstveno centralno greenje
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111 202 070 24 25 64
Bastion Real Estate
KOMPLET RENOVIRAN STAN VO AERODROM 62 000 ЕУР
Dvosoben stan 38m2 pozadi Tobako2 40 000 ЕУР
NOV STAN 40m2 TAFTALIDZE 1 SPALNA 46 000 ЕУР
APARTMAN  GRCIJA 46m2VO PRV RED SO POGLED NA MORE 50 000 ЕУР
Në fillim