Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavame, izdavame atraktivna kuka voi Taftalidze

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 29 Korr 19:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 7308
Prodavame nova kuka vo Taftalidze ,povrsina 257 m, plus dvojno potkrovje 60m, dvor 200m.Gradbata e so visok kvalitet materijali: trojna izolicaija,7 komorni prozori,italianski sistem na greenje Giacominni, plus poseben sistem na sekoj kat.Atraktivna za ziveenje i za izdavanje na stranski diplomati
cena: 335.000 evra
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame namesten stan vo Kapistec od 60m2 250 ЕУР
Izdavame luxuzni kancelarii vo delovna zgrada Centar 0 МКД
Prekrasen 3 soben stan od 88m2 vo Kozle 81 500 ЕУР
Se iznajmuva kompletno namesten stan vo Centar 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione