Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Renoviran namesten stan vo Karpos 4

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 09 Mar 13:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
Stan vo Vlae 1 080 ЕУР
Stan vo Porta Vlae 67 000 ЕУР
Dupleks vo Centar Katolicka 110 000 ЕУР
Se izdava stan od 60m2 11 000 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан во Карпош 4, кај Т.Ц. Антико.

Површина 93 м2
(внатрешна 88 м2 + 5 м2 тераса)
3 собен, бања и тоалет
Југ/исток
Кат 2/5 со лифт
Комплетно реновиран
Градско парно
-Се продава наместен


Шифра С1369
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
Se izdava dukan vo Centar 1 000 ЕУР
NOV STAN VO AERODROM 66 000 ЕУР
Stan novogradba Porta Aerodrom 1 100 ЕУР
Dukan od  50m2 Tri Biseri 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione