Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran stan na vtori kat vo Karpos 3

53 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 05 Sht 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Евидентен број: 3437
Реновиран стан со две спални, дневна соба, кујна, купатило, тераса и остава.Има лифт.
Информации на: 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
GARSONJERA VO K VODA 0 ЕУР
Extra kancelarii vo Avtokomanda 850 ЕУР
STAN VO AERODROM KAJ LUK OIL 0 ЕУР
МAGACIN SO KANCELARII MOMIN POTOК RENT 410 1 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione