Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE NA ODLICNA LOKACIJA

72 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 18 Pri 20:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Bastion Real Estate
PREKRASEN STAN 63M2 CENTAR-DEBAR MALO 350 ЕУР
NOV STAN VO NASELBA AERODROM 69 300 ЕУР
KUKA NA VODNO TOP LOKACIJA 500 000 ЕУР
KUKA  VO  GORCE PETROV NA GLAVNA ULICA SO MARKICA 310 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavam stan od 77m2 na 1 kat so parno, lift,orientacija sever-istok,komplet renoviran,1 spalna kupatilo, peralna, 2 terasi i loxija,golema dnevna so trpezarija i kujna.Cena-72000e
sifra....19310
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate
EDINSTVENA MOZNOST STAN NA ODLICNA LOKACIJA -
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CRNICE 450 ЕУР
NOV STAN VO KISELA VODA 46 550 ЕУР
PREUBAV APARTMAN VO PEREA  GRCIJA 134m2 PRV RED 200 000 ЕУР
Në fillim