Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRAN STAN VO TAFTALIDZE

49 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agencija Domik Nedviznosti 10 Maj 10:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan 83 m2 vo Taftalidze, Cena 49000 Evra- sifra 262564

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA DUKAN VO CENTAR KAJ SOBOREN HRAM 250 EUR
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
DVOSOBEN NOV VSELIV STAN VO KOZLE 50 880 EUR
DOMIK IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR KAJ MVR 750 EUR
Në fillim