Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 49m2 DEBAR MAALO BROZ KAFE

260 EUR

44 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real estate DOMA DOM 13 Dhj 15:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
EXTRA DVOSOBEN 50m2 D. MAALO VARDAR MEBEL -
NAMESTEN DVOSOBEN STAN 50m2 CENTAR ROM AMBASADA 250 ЕУР
NAMESTEN TROSOBEN 70m2 TAFTALIDZE KATASTAR 350 ЕУР
KANCELARII STAN 90M2 TAFTALIDZE 1 GRAND PRESTIGE 350 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 12 577

Se IZDAVA 2-soben stan 45m2 + 4m2 balkon zatvoren na 3/3 kat BEZ LIFT!! vo D.Maalo pozadi kafe Broz, edna spalna, dnevna so kujna i trpezarija, ostava - kako pomosna prostorija .....
Cena 260 e.

077 705 108
077 705 109
Agencija DOMA DOM
www.domadom.mk
[email protected]
MoneyGram-moneytransfer
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Visit our store page
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Show on the map
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
ODLICEN DVOSOBEN 62m2 UL MAKEDONIJA  STROG CENTAR 350 ЕУР
NOV 3 SOBEN STAN OD 75m2 VO CENTAR KAPISTEC 400 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 60m2 D.MAALO KAFE KRUG 250 ЕУР
NAMESTEN TROSOBEN 64m2 KOZLE KARSI T C OLIMPIKO 270 ЕУР
Në fillim