Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 3-sob namesten stan vo Debar Maalo

300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 12 Nën 10:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A11976
Se izdava 3-sob namesten stan vo Debar Maalo, 75m2 na 4 kat vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi,2 banji, terasa. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 300evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava dvosoben namesten stan Aerodrom 250 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan Karpos 2 270 EUR
Se izdava dvosob namesten stan Vodno 230 EUR
Se izdava 3-sob prazen stan-Debar Maalo 290 EUR
Në fillim