Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA APARTMAN GRCIJA ZA CELA GODINA 70m2

3 700 EUR

99 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 16 Tet 00:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Izdavam apartman vo Grcija,Flogita,so povrsina od 70m2 so 2 spalni sobi,na prvi kat,ubavo namesten vo dobra kondicija na samo 250m od moretoza cela godina.
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
SE IZDAVA NOV STAN NAMESTEN VO AERODROM 250 ЕУР
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 3 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN STAN VO KARPOS 2 450 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO DEBAR MAALO !!!! 350 ЕУР
Në fillim