Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava 3-sob stan-Karpos 3

42 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 19 Qer 13:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: J3672
Se prodava stan vo Karpos 3, vo ruskite zgradi. Stanot e so vkupna povrsina od 58m2 na prizemje so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba, posebna kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa, 4m2 podrum. Stanot ne e renoviran.
Cena: 42.500Evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 4-sob namesten stan vo Taftalidze 430 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 134m2 Centar 10 ЕУР
3-soben stan vo Debar Maalo 107m2 112 000 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera Kapistec 270 ЕУР
Në fillim